Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Викладачі
Викладачі спецдисциплін


Величко Андрій Володимирович, спеціаліст вищої категорії, "старший викладач" (технології зварювальних робіт, матеріалознавство).

Гаврилюк Леся Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (гігієна та санітарія харчування, фізіологія харчування).

Гембік Валентина Василівна, спеціаліст першої категорії (бухгалтерський облік).

Костючик Світлана Луківна, спеціаліст вищої категорії, "викладач-методист" (технологія приготування їжі з основами товарознавства).

Кузьмич Людмила Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, "старший викладач" (бухгалтерський облік, фінанси, основи статистики).

Лебич Наталія Іванівна, спеціаліст вищої категорії, "старший викладач" (технологія борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства).

Леснік Ольга Якимівна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (технологія кам'яних робіт, технологія малярних робіт).

Мазурик Роман Володимирович, спеціаліст вищої категорії (технологія монтажу гіпсокартонних конструкцій).

Охримович Ганна Павлівна, спеціаліст вищої категорії, "старший викладач" (матеріалознавство, технологія штукатурних робіт).

Приходько Алла Адамівна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (охорона праці, технологія штукатурних робіт).

Ромсік Леонід Валерійович, спеціаліст першої категорії (робота в Інтернет, основи програмування, основи веб-дизайну).

Смолярчук Сергій Миколайович, спеціаліст (будівельне креслення).

Чикида Ігор Васильович, спеціаліст вищої категорії (технологія і організація будівництва).

Чирко Олег Стахович, спеціаліст першої категорії (електротехніка).

Шелепук Валентина Григорівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (основи роботи на ПК).

 

Викладачі загальноосвітніх предметів


Бідун Валентина Володимирівна, спеціаліст першої категорії (біологія).

Бряник Надія Богданівна, спеціаліст (англійська мова).

Величко Любов Андріївна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (математика).

Гаврилюк Богдан Васильович, спеціаліст вищої категорії (географія, біологія).

Гунчик Надія Генадіївна, спеціаліст вищої категорії (фізична культура).

Данилюк Юрій Федорович, спеціаліст (всесвітня історія).

Денисюк Федір Феодосійович, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (математика).

Дмитрук Людмила Олександрівна, спеціаліст першої категорії (іноземна мова).

Жданюк Сергій Митрофанович, спеціаліст першої категорії (Захист Вітчизни, фізична культура).

Кереб Світлана В'ячеславівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (українська мова та література).

Королік Андрій Адамович, спеціаліст вищої категорії (фізика).

Королюк Людмила Федорівна, спеціаліст першої категорії (інформатика).

Косянчук Світлана Володимирівна, спеціаліст вищої категорії (українська мова та література).

Литвинець Майя Федорівна, спеціаліст вищої категорії (світова література).

Лукашук Віта Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, "викладач-методист", кандидат фізико-математичних наук (фізика, астрономія).

Мартинюк Ганна Костянтинівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (математика).

Мельник Наталія Ігорівна, спеціаліст вищої категорії, "викладач-методист" (біологія, захист Вітчизни (ОМЗ)) 

Мельник Петро Андрійович, спеціаліст вищої категорії, "старший викладач" (фізична культура).

Соловей Ірина Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (економіка).

Соловей Олена Іванівна, спеціаліст першої категорії (іноземна мова).

Соловей Тетяна Павлівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (історія України, основи правових знань).

Стоцька Віра Федорівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (хімія).

Федчик Катерина Захарівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (українська мова та література).

Фірчук Наталія Василівна, спеціаліст вищої категорії, "старший викладач" (іноземна мова).

Шумік Іван Сергійович, спеціаліст вищої категорії, "старший викладач" (фізична культура).

Шумік Ольга Сергіївна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (історія України, художня культура).

 

 

Мова навчання
Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА
ОГОЛОШЕННЯ
Навчально-практичний центр сучасних зварювальних технологій ДПТНЗ "Камінь-Каширське ВПУ" проводить набір слухачів різних вікових груп на платні курси з професії "Електрогазозварник". Початок навчання - 15 лютого 2021 року. Телефон для довідок: 0971556100
Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
Статистика
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2021

Безкоштовний хостинг uCoz