Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Структура
Структура методичної роботи Камінь-Каширського ВПУ

Педагогічний колектив училища працює над реалізацією науково-методичної проблеми "Реалізація компетентнісного підходу в умовах інформаційно-освітнього простору".

Координатором усієї методичної роботи з питань запровадження інноваційних технологій в училищі є методична рада, яка на своїх засіданнях розглядає теоретичні питання, визначає основні аспекти практичної реалізації та застосування нововведень, вивчає їхню доцільність та результативність, розробляє методичні рекомендації з використання педагогічного досвіду, затверджує плани роботи методичних комісій, творчих груп. У практиці роботи училища спираємося на особистісно орієнтовану модель методичної роботи, яка забезпечує максимальне розкриття творчого потенціалу кожного педагога і якомога повніше залучення його до перебудови системи освіти. Інтенсивне використання у методичному навчанні педагогів нетрадиційних форм дає змогу створити в педагогічному колективі обстановку загального творчого пошуку, зацікавленості кожного і колективу в цілому.

Стрижнем методичної роботи є методичні комісії. Саме завдяки їм спостерігається зростання особистості, створюються умови для самовизначення і самореалізації.

В училищі активно працює Школа розвитку ІКТ-компетентності педагогів, засідання якої сплановані так, щоб її учасники осягали методику розробки та ефективного застосування програмно-педагогічних засобів навчального призначення, вивчення та упровадження технологій дистанційного і змішаного навчання, створення персональних веб-ресурсів.

З метою поширення та популяризації передового педагогічного досвіду, опанування сучасних освітніх технологій в закладі працюють: педагогічна майстерня "Дистанційне навчання: моделі, технології, перспективи", творча студія "Технологія створення відеоуроків", Школа ППД майстра в/н Фіщук Світлани, творча студія майстра в/н Васюхник Зінаїди, творчі групи та інші.

 

План методичної роботи ДПТНЗ "Камінь-Каширське ВПУ" на 2020-2021 н.р. - переглянути

 
Мова навчання
Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА
Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
Статистика
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2021

Безкоштовний хостинг uCoz