Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Структура
Структура методичної роботи Камінь-Каширського ВПУ

Педагогічний колектив училища працює над реалізацією науково-методичної проблеми "Реалізація компетентнісного підходу в умовах інформаційно-освітнього простору".

Координатором усієї методичної роботи з питань запровадження інноваційних технологій в училищі є методична рада, яка на своїх засіданнях розглядає теоретичні питання, визначає основні аспекти практичної реалізації та застосування нововведень, вивчає їхню доцільність та результативність, розробляє методичні рекомендації з використання педагогічного досвіду, затверджує плани роботи методичних комісій, творчих груп. У практиці роботи училища спираємося на особистісно орієнтовану модель методичної роботи, яка забезпечує максимальне розкриття творчого потенціалу кожного педагога і якомога повніше залучення його до перебудови системи освіти. Інтенсивне використання у методичному навчанні педагогів нетрадиційних форм дає змогу створити в педагогічному колективі обстановку загального творчого пошуку, зацікавленості кожного і колективу в цілому.

Стрижнем методичної роботи є методичні комісії. Саме завдяки їм спостерігається зростання особистості, створюються умови для самовизначення і самореалізації.

В училищі активно працює Школа розвитку ІКТ-компетентності педагогів, засідання якої сплановані так, щоб її учасники осягали методику роззробки та ефективного застосування програмно-педагогічних засобів навчального призначення, персональних веб-ресурсів.

З метою поширення та популяризації передового педагогічного досвіду, в навчальному закладі працюють школи передового досвіду: Школа ППД викладача фізики Лукашук В.В., Школа ППД майстра виробничого навчання Муравчук Г.В., Творча студія майстра в/н Данилюк Г.А.

 

План методичної роботи ДПТНЗ "Камінь-Каширське ВПУ" на 2018-2019 н.р. - переглянути

Мова навчання
Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА
Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
Статистика
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2019

Безкоштовний хостинг uCoz