Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Спеціальність "Будівництво та цивільна інженерія"
         В кінці 90-х років  в поліських районах Волині швидкими темпами почало розвиватись цивільне та індивідуальне житлове будівництво. Постало питання нестачі кадрів середньої ланки будівельників, які добре володіють навиками розробки проектно-конструкторської та проектно-технологічної документації, виконання робіт з прив’язки будівель до конкретних будівельних майданчиків, обробки проектно-кошторисної документації, догляду за станом будівель і споруд та контролю якості виконання будівельно-монтажних робіт.

У зв’язку з цим у Камінь-Каширському та сусідніх районах виникла потреба у підготовці фахівців із спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» з освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, яких потребували підприємства: науково-виробнича проектно-будівельна фірма «Архістиль», ТзОВ «Каміньмістопроектбуд», СМП «Камінь-Каширськагробуд», виробниче управління житлово-комунального господарства та ін.

Враховуючи географічне розташування навчального закладу і те, що в області фахівців такого напряму готує лише один навчальний заклад, який знаходиться за сотні кілометрів в обласному центрі доцільною є діяльність училища по підготовці молодших спеціалістів з даної спеціальності.

Спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» відкрита у 2004 році. Перший випуск спеціалістів «Технік-будівельник» було здійснено у 2006 році в кількості 14 чол. За весь період підготовки училищем випущено близько сотні молодших спеціалістів.

Головна мета – підготовка фахівців для професійної діяльності на будівництві.

Молодший спеціаліст із даної спеціальності – технік-будівельник може працювати за такими кваліфікаційними угрупуваннями і професійними назвами робіт: доглядач будови, технік-доглядач, технік-лаборант (будівництво), технік- проектувальник, технік з нормування праці, технік з підготовки виробництва і може займати первинні посади: технік, технік-геодезист, технік з підготовки виробництва, технік-лаборант, технік-проектувальник, доглядач будови, технік-доглядач.

Молодший спеціаліст – технік-будівельник повинен вміти:

- розробляти проектно-конструкторську, проектно-технологічну     документацію;

- виконувати роботи з прив’язки будівель до конкретних будівельних майданчиків;

- вести проектно-кошторисну документацію;

забезпечувати правильне використання будівельних матеріалів і конструкцій;

забезпечувати організаційно-технологічні заходи будівельного виробництва;

забезпечувати вірність складання і оформлення документів з нормування та оплати праці робітників;

вести догляд за станом будівель і  споруд та діагностику їх технічного стану.

Навчання учнів за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» проводять 19 педагогічних працівників. Викладачі працюють над тим, щоб молодший спеціаліст був підготовлений до активної творчої професійної та соціальної діяльності, яка б сприяла прогресу суспільного розвитку, вмів самостійно здобувати нові знання, контролювати та використовувати нові розробки; оцінювати історичні та соціальні проблеми в житті країни, тенденції світового розвитку; мати високі моральні якості, навички організаційної та керівної діяльності.

Мова навчання
Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА
Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
Статистика
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2021

Безкоштовний хостинг uCoz