Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Характер роботи

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення - це професія майбутнього. Висококваліфікований працівник буде не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), але це ще й технічний фахівець в галузі інформаційних технологій.

Кваліфікований робітник з даної професії виконує підготовку, апаратне та програмне підключення до ПК периферійних пристроїв, офісного та комутаційного обладнання. Здійснює установку пакетів програм згідно з профілем діяльності підрозділу, перенесення інформації з одного носія на інший, технологічні операції з обробки інформації у відповідному програмному середовищі: текстовому редакторі та верстки, електронних таблицях, базах даних, графічних редакторах, програмах звуку, відеомонтажу, анімаційної та тривимірної графіки. Оформлює організаційно-розпорядчу документацію. Здійснює заміну витратних матеріалів, діагностику, технічне обслуговування та модернізацію засобів інформаційної системи, супроводження та захист інформації. Розробляє, розміщує і супроводжує Веб-сайти, здійснює пошук інформації в інформаційних мережах. Надає інформаційні послуги та обґрунтовує вибір комп'ютерної техніки, периферійного, офісного, комутаційного обладнання та програмного забезпечення до потреб споживачів.

Освітня підготовка

Підготовка за професією оператор з обробки інформації та програмного забезпечення проводиться після здобуття середньої освіти . Термін навчання – 1,5 роки. Для навчання професії в училищі оснащено 3 комп’ютерних класи, які мають всі необхідні засоби навчання: комп’ютерну та мультимедійну техніку, програмне забезпечення, підключення до мережі Інтернет та ін. Навчання професії здійснюється за такими предметами: основи алгоритмів і програмування; операційні системи і їхнє обслуговування; комп'ютерні системи та мережі; основи комп'ютерної графіки й Веб-дизайну; технології комп’ютерної обробки інформації, охорона праці. Значна частина навчального часу відведена на оволодіння практичними навичками на уроках виробничого навчання та під час проходження виробничої практики.

Ринок праці

Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; Інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.


Перспективи

         Училище є важливою ланкою в ланцюзі безперервного навчання ІКТ: школа – ПТНЗ – ВНЗ. Випускники за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” мають можливість продовжувати навчання у вищих навчальних закладах за напрямом «Комп’ютерна інженерія».
Мова навчання
Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА
ОГОЛОШЕННЯ
Навчально-практичний центр сучасних зварювальних технологій ДПТНЗ "Камінь-Каширське ВПУ" проводить набір слухачів різних вікових груп на платні курси з професії "Електрогазозварник". Початок навчання - 15 лютого 2021 року. Телефон для довідок: 0971556100
Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
Статистика
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2021

Безкоштовний хостинг uCoz