Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Характер роботи

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення - це професія майбутнього. Висококваліфікований працівник буде не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), але це ще й технічний фахівець в галузі інформаційних технологій.

Кваліфікований робітник з даної професії виконує підготовку, апаратне та програмне підключення до ПК периферійних пристроїв, офісного та комутаційного обладнання. Здійснює установку пакетів програм згідно з профілем діяльності підрозділу, перенесення інформації з одного носія на інший, технологічні операції з обробки інформації у відповідному програмному середовищі: текстовому редакторі та верстки, електронних таблицях, базах даних, графічних редакторах, програмах звуку, відеомонтажу, анімаційної та тривимірної графіки. Оформлює організаційно-розпорядчу документацію. Здійснює заміну витратних матеріалів, діагностику, технічне обслуговування та модернізацію засобів інформаційної системи, супроводження та захист інформації. Розробляє, розміщує і супроводжує Веб-сайти, здійснює пошук інформації в інформаційних мережах. Надає інформаційні послуги та обґрунтовує вибір комп'ютерної техніки, периферійного, офісного, комутаційного обладнання та програмного забезпечення до потреб споживачів.

Освітня підготовка

Підготовка за професією оператор з обробки інформації та програмного забезпечення проводиться після здобуття середньої освіти . Термін навчання – 1,5 роки. Для навчання професії в училищі оснащено 3 комп’ютерних класи, які мають всі необхідні засоби навчання: комп’ютерну та мультимедійну техніку, програмне забезпечення, підключення до мережі Інтернет та ін. Навчання професії здійснюється за такими предметами: основи алгоритмів і програмування; операційні системи і їхнє обслуговування; комп'ютерні системи та мережі; основи комп'ютерної графіки й Веб-дизайну; технології комп’ютерної обробки інформації, охорона праці. Значна частина навчального часу відведена на оволодіння практичними навичками на уроках виробничого навчання та під час проходження виробничої практики.

Ринок праці

Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; Інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.


Перспективи

         Училище є важливою ланкою в ланцюзі безперервного навчання ІКТ: школа – ПТНЗ – ВНЗ. Випускники за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” мають можливість продовжувати навчання у вищих навчальних закладах за напрямом «Комп’ютерна інженерія».
Мова навчання
Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА
Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
Статистика
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2021

Безкоштовний хостинг uCoz