Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Характер роботи

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних перевіряє одержані первинні документи за формою та змістом, у разі відсутності на них обов’язкових реквізитів передає їх керівнику підрозділу (відділу, управління) бухгалтерського обліку для прийняття рішення. Систематизує одержані первинні документи, переносить інформацію, відображену в цих документах, у потрібному аналітичному розрізі у відомості (допоміжні відомості, аркуші-розшифровки), виводить підсумки цифрової інформації у цих документах за її видами, напрямами та періодами.

На документах, дані яких включено бухгалтером до облікових реєстрів, зазначає номер відповідних облікових регістрів і порядкові номери запису в них (номер рядка). Готує проміжні розрахунки, необхідні для здійснення обліку господарських операцій, та подає їх розгляд. Готує дані та форми документів для розрахункових операцій. Вносить записи в журнали обліку бланків суворої звітності, цінних паперів тощо.

Здійснює реєстрацію документів бухгалтерського обліку, які надходять до підрозділу (відділу, управління). Комплектує в хронологічному порядку документи після їх оброблення, нумерує аркуші, складає внутрішній опис документів, засвідчувальний напис справи, підшиває або оправляє, оформлює обкладинку (титульний лист). Передає на зберігання або веде формування, систематизацію та зберігання справ у структурному підрозділі. 

Умови роботи

Обліковці з реєстрації бухгалтерських даних працюють сидячи за столом, часто – за комп’ютером. До несприятливих факторів в діяльності обліковця відносяться довготривала сенсорно-перцептивна і нервово-психічна напруга.

При виконанні робіт на персональних комп'ютерах необхідно дотримуватися вимог загальної інструкції з охорони праці.

Ринок праці

Потреба в обліку доходів і витрат, а також у регулюванні грошових потоків постійно зростає. Це багато в чому визначає високу популярність професії бухгалтера в наші дні. Фахівці фінансового сектора економіки дотепер залишаються найбільш затребуваними на ринку.

Освітня підготовка

Під час навчання, учні оволодівають двома професіями: обліковець з реєстрації бухгалтерських даних і оператор комп’ютерного набору, що гармонійно доповнюють одна одну. На уроках теоретичного навчання учні здійснюють складання первинних документів по руху товарів, матеріалів, готової продукції;  розрахунки по собівартості придбання і виготовлення продукції; облік касових операцій по обліку готівки; приймають участь в проведенні інвентаризації майна підприємства.

Уроки виробничого навчання дають  практичні навички в оформленні лімітно-забірних карток, прибуткових ордерів, рахунків фактур, карток складського обліку, ведення касової книги, здійснення розрахунків. 

Застосування персональних комп'ютерів на уроках дозволяє автоматизувати робоче місце обліковця, і підняти на новий рівень процес реєстрації господарських операцій. В процесі навчання учні постійно  знайомляться  з новинками бухгалтерської  літератури, з метою подальшого застосування її  на робочих місцях.

Перспективи

Найбільш завзяті представники професії, постійно підвищуючи свою кваліфікацію, рано чи пізно стають аудиторами, фінансовими директорами, директорами з економіки та фінансів, або відкривають власний бізнес - аудиторську чи консалтингову фірму. Але ще раз підкреслюємо - найбільш завзяті, оскільки ті, хто не працює над підвищенням свого рівня, як прийдуть працювати, скажімо, касиром, так з цієї посади і йдуть на пенсію.

Мова навчання
Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА
Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
Статистика
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2021

Безкоштовний хостинг uCoz