Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Майстри в/н
Майстри виробничого навчання будівельних професій

Балабаш Людмила Йосипівна, "майстер виробничого навчання ІІ категорії" (маляр, штукатур).

Васюхник Зінаїда Степанівна, "майстер виробничого навчання ІІ категорії" (маляр, штукатур).

Дмитрук Віталій Володимирович (маляр, штукатур).

Дмитрук Олександр Володимирович (маляр, штукатур).

Іванісік Галина Сергіївна, «майстер виробничого навчання І категорії» (маляр, штукатур).

Куницька Олена Адамівна, «майстер виробничого навчання І категорії» (муляр, штукатур).

Маковська Лідія Іванівна (муляр, штукатур).

Пилипчук Олександр Лукашович (муляр, штукатур).

Синчук Наталія Максимівна (маляр, штукатур).

Филинюк Тетяна Юхимівна (маляр, штукатур).

Хаймик Олена Володимирівна (маляр, штукатур).

Чурак Марія Федорівна, «майстер виробничого навчання І категорії» (маляр, штукатур).

Шумик Оксана Іванівна (маляр, штукатур).

Щепаняк Галина Анатоліївна (муляр, штукатур).

Майстри виробничого навчання з професій ресторанного господарства

Ілюшик Сергій Іванович (кухар).

Кухтей Надія Іванівна (кухар, кондитер).

Куцик Ганна Петрівна (кухар, кондитер).

Муравчук Галина Володимирівна, "майстер виробничого навчання І категорії" (кухар, кондитер).

Федорук Світлана Олексіївна (кухар, кондитер).

Федчик Ірина Леонідівна (кухар, кондитер).

Фіщук Світлана Пилипівна, "майстер виробничого навчання І категорії" (кухар, кондитер).

Ходаковська Валентина Михайлівна (кухар).

Чирко Руслана Лукашівна, "майстер виробничого навчання І категорії" (кухар, кондитер).

Майстри виробничого навчання інших галузей господарства

Балабаш Ігор Миколайович (оператор комп’ютерного набору).

Величко Андрій Володимирович (електрогазозварник).

Гембік Валентина Василівна (обліковець з реєстрації бухгалтерських даних).

Звонюк Оксана Миколаївна (оператор з обробки інформації та програмного забезпечення).

Калиновський Володимир Олександрович (оператор з обробки інформації та програмного забезпечення).

Ковч Андрій Сергійович (електрогазозварник).

Кузьмич Людмила Миколаївна (обліковець з реєстрації бухгалтерських даних).

Курчик Ірина Адамівна (оператор комп’ютерного набору).

 

Мова навчання
Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА
Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
Статистика
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2020

Безкоштовний хостинг uCoz