Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Бібліотека
 
Скарбниця мудрості, науки і добра
 
        Невід'ємною складовою всього навчально-виховного процесу є бібліотека, яка є водночас інформаційно-методичним та культурно-просвітницьким центром училища. Основне завдання, яке стоїть перед бібліотекою - інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, надання інформаційно-методичної допомоги учням і педагогам в оволодінні основами наук і організації навчально-виховного процесу. Вирішенню поставлених завдань сприяє книжковий фонд, який є універсальним за змістом і нараховує 15026 примірників. З них 2780 підручників, 5632 примірники художньої літератури, 3887 - технічної. Решта - книги з інших галузей знань.
        Ефективними технологіями інформування учнів і педагогів є організовані в бібліотеці постійно-діючі книжкові виставки:
 • "З любов'ю до обраної професії";
 • "Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм";
 • "На допомогу викладачу, майстру виробничого навчання";
 • "Молодь. Право. Мораль".
        Крім цих виставок протягом року в бібліотеці оформляється біля 20 книжкових виставок різної тематики.
        Ефективній діяльності навчального закладу сприяє довідково-бібліографічний апарат бібліотеки, який допомагає максимально використати бібліотечні фонди для повноцінного забезпечення навчально-виховного процесу. Систему каталогів і картотек училищної бібліотеки складають:
 • алфавітний каталог;
 • систематичний каталог;
 • систематична картотека статей;
 • картотека реєстрації підручників;
 • картотека сценаріїв виховних заходів;
 • картотека інноваційних методів навчання та виховання;
 • картотека назв художніх творів, надрукованих в періодичних виданнях.
        Додатковий інформаційний матеріал зібраний у папки, які постійно поповнюються і допомагають в роботі педагогічним працівникам та учням.
        Основними джерелами комплектування книжкового фонду є: централізоване комплектування, поповнення фонду бібліотеки зав виділені училищем кошти, даровані, передплата періодичних видань.
        Училищем передплачено 40 найменувань періодичних видань: газети, фахові журнали тощо.
        Структура бібліотеки: читальний зал - 78 м2, який розрахований на 30 робочих місць; абонемент - 78 м2. Загальна площа - 156 м2.
        В бібліотеці читального закладу встановлено комп'ютер, ксерокс та принтер. Є доступ до мережі Internet та Wi-Fi-покриття, яке дає змогу педагогічним працівникам і учням здійснювати роботу в глобальній мережі.
       З метою модернізації змісту, форм і методів популяризації книжкового фонду бібліотекарі активно використовують у своїй роботі нові інформаційні та проектні технології. Зокрема, створена електронна інформаційна картотека презентаційного матеріалу виховних та позаурочних заходів, здійснюється випуск інформаційних бюлетнів та презентаційних матеріалів, складено рекомендаційні списки літератури з кожної професії.
        До всіх масових заходів, які проводить бібліотека (а це: бібліотечні уроки, усні журнали, літературно-мистецькі години, бесіди, вікторини, презентації книг, тематичні години) організовуються тематичні перегляди літератури, книжкові виставки, бібліографічні огляди. Все це формує інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, допомагає на загальному фоні виховної роботи в училищі готувати підлітків до життя, орієнтувати їх на придбання людських цінностей та знань.

 

Мова навчання
Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА
Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
Статистика
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2021

Безкоштовний хостинг uCoz