Погода
Головна » 2018 » Грудень » 13 » Спортивні здобутки наших вихованців
18:15
Спортивні здобутки наших вихованців

12 грудня в училищі розпочався новорічний турнір, присвячений пам'яті першого викладача фізичної культури закладу Літвінчука Олексія Юхимовича. Вже відбулися змагання із тенісу та волейболу між учнями й педагогами навчального закладу, визначено переможців, які будуть нагороджені медалями та солодкими призами під час новорічного свята 27 грудня.

Напередодні цих заходів, 8 грудня збірна команда училища взяла участь в змаганнях з баскетболу (3х3), що відбувались на базі Нововолинського центру професійно-технічної освіти, де було здобуто ІІ місце. Вітаємо учасників команди: Озімка Андрія (учня групи №7), Романюка Артема (учня групи №4), Смітюха Романа (учня групи №4), Зубрицького Мар'яна (учня групи №1), Юхимчука Назара (учня групи №15).

В процесі підготовки до обласних змагань з баскетболу, в рамках профорієнтаційної роботи, 5 грудня був проведений товариський турнір за участю команд нашого ВПУ і ЗОШ с.Підцир'я.

Ще одним спортивним досягненням наших вихованців стала перемога в обласних змаганнях з тенісу, які відбулися 17 листопада в Ковельському центрі професійно-технічної освіти. Команда Камінь-Каширського ВПУ в складі: Мілінчук Марії (учениці групи №2), Триндюка Іллі (учня групи №8), Хомика Михайла (учня групи №7) виборола І місце та принесла високі бали в корзину результатів училища в рамках ХХVІ обласної спартакіади.

Призери обласних змагань із баскетболу

Переможці обласних змагань із тенісу

Учасники товариського турніру з баскетболу (збірні команди ВПУ і ЗОШ с.Підцир'я)

| Рейтинг: 5.0/1