Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Погода
Викладачі
Викладачі спецдисциплін


Величко Андрій Володимирович, спеціаліст першої категорії (охорона праці).

Гаврилюк Леся Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (гігієна та санітарія, фізіологія харчування).

Гембік Валентина Василівна, спеціаліст першої категорії (бухгалтерський облік).

Костючик Світлана Луківна, спеціаліст вищої категорії, "викладач-методист" (технологія приготування їжі з основами товарознавства).

Кузьмич Людмила Миколаївна, спеціаліст вищої категорії (бухгалтерський облік, фінанси, основи статистики).

Лебич Наталія Іванівна, спеціаліст вищої категорії (технологія борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства).

Леснік Ольга Якимівна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (технологія кам'яних робіт, технологія малярних робіт).

Мазурик Роман Володимирович, спеціаліст першої категорії (технологія монтажу гіпсокартонних конструкцій).

Митчик Василь Павлович, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (технологія зварювальних робіт).

Охримович Ганна Павлівна, спеціаліст першої категорії (матеріалознавство, технологія штукатурних робіт).

Приходько Алла Адамівна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (охорона праці, технологія штукатукрних робіт).

Ромсік Леонід Валерійович, спеціаліст другої категорії (робота в Інтернет, основи програмування, основи веб-дизайну).

Чикида Ігор Васильович, спеціаліст першої категорії (технологія і організація будівництва).

Чирко Олег Стахович, спеціаліст першої категорії (електротехніка).

Шелепук Валентина Григорівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (основи роботи на ПК).

 

Викладачі загальноосвітніх предметів


Бідун Валентина Володимирівна, спеціаліст першої категорії (біологія).

Бряник Василь Михайлович, спеціаліст першої категорії (екологія).

Величко Любов Андріївна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (математика).

Вознюк Богдан Миколайович, спеціаліст другої категорії (всесвітня історія, художня культура).

Гаврилюк Богдан Васильович, спеціаліст першої категорії (географія, біологія).

Гунчик Надія Генадіївна, спеціаліст першої категорії (фізична культура).

Денисюк Федір Феодосійович, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (математика).

Дмитрук Людмила Олександрівна, спеціаліст першої категорії (іноземна мова).

Жданюк Сергій Митрофанович, спеціаліст першої категорії (Захист Вітчизни, фізична культура).

Кереб Світлана В'ячеславівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (українська мова та література).

Королік Андрій Адамович, спеціаліст вищої категорії (фізика).

Королюк Людмила Федорівна, спеціаліст першої категорії (інформатика).

Косянчук Світлана Володимирівна, спеціаліст першої категорії (українська мова та література).

Литвинець Майя Федорівна, спеціаліст вищої категорії (світова література).

Лукашук Віта Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, кандидат фізико-математичних наук (фізика, астрономія).

Макарчук Валентина Андріївна, спеціаліст вищої категорії (історія України).

Мартинюк Ганна Костянтинівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (математика).

Мельник Наталія Ігорівна, спеціаліст вищої категорії, "викладач-методист" (біологія, захист Вітчизни) 

Мельник Петро Андрійович, спеціаліст вищої категорії, "старший викладач" (фізична культура).

Соловей Ірина Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (економіка).

Соловей Тетяна Павлівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (правознавство).

Стоцька Віра Федорівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (хімія).

Триндюк Руслан Володимирович, спеціаліст другої категорії (іноземна мова).

Федчик Катерина Захарівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач» (українська мова та література).

Фірчук Наталія Василівна, спеціаліст вищої категорії (іноземна мова).

Шумік Іван Сергійович, спеціаліст вищої категорії (фізична культура).

Шумік Ольга Сергіївна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист» (історія України, художня культура).

 

 

Пошук по сайту
Важлива інформація
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2018

Безкоштовний хостинг uCoz