Меню сайту
Наші професії
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода
Успіхи та досягнення учнів ВПУ
2016-2017 н.р.
 
ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії маляр - Дзеблюк Володимир, учень групи №4;
 
І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії кондитер - Дубнюк Анна, учениця групи №16;
 
І місце в обласному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - Плясун Анна, учениця групи №18;
 
ІІ місце в обласному конкурсі вокальних ансамблів малих форм "Ми діти твої, Україно" - Повх Дмитро, учень групи №22, Мар'юсік Дмитро, учень групи №4;
 
І місце в обласному конкурсі фотоописів на тему "Сімейні династії. Захисники Вітчизни у моїй родині" - Савівський Анатолій, учень групи №7;
 
ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні" - Синчук Євген, учень групи №21.
 
 
2015-2016 н.р.
 
І місце в обласному конкурсі на кращу веб-сторінку учнівського самоврядування на сайті ПТНЗ - веб-сайт "Патріот";
 
Срібна медаль VІІ Всеукраїнського конкурсу юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу - Ольга Куліневич, учениця групи №19;
 
ІІ місце в обласній олімпіаді з професійно-теоретичної підготовки з професії штукатур - Склезь Дмитро, учень групи №6;
 
ІІ місце в обласній олімпіаді з професійно-теоретичної підготовки з професії маляр - Федчик Олександр, учень групи №25;
 
ІІ місце в обласній олімпіаді з професійно-теоретичної підготовки з професії кухар - Фіщук Валентина, учениця групи №20;
 
І місце в обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ - Михалік Аліна, учениця групи №3;
 
І місце в обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ - Фіщук Валентина, учениця групи №20;
 
ІІ місце в обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ - Пугач Ірина, учениця групи №27;
 
ІІІ місце в обласному етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Михалік Аліна, учениця групи №3;
 
ІІІ місце в обласному етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Нивчик Тетяна, учениця групи №27.
 
 
2014-2015 н.р.
 
ІІІ місце в обласному конкурсі "Європа починається з нас: я вже змінюю Україну, а ти?" - члени євроклубу "Євро.UA";
 
І місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії муляр - Лисюк Віктор, учень групи №17;
 
ІІ місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії маляр - Назарук Георгій, учень групи №15;
 
ІІ місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії кухар - Фіщук Валентина, учениця групи №20;
 
ІІІ місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з предмета "Охорона праці" - Назарчук Марія, учениця групи №6;
 
ІІІ місце в обласному конкурсі української патріотичної пісні "Срібні дзвіночки" - Повх Дмитро, учень групи №22;
 
ІІІ місце в обласному конкурсі вокальних ансамблів малих форм "Ми діти твої, Україно" - Колодій Віталій, учень групи №28, Мар'юсік Дмитро, учень групи №4;
 
ІІ місце в обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики "Святвечір" - Антонюк Олена, учениця групи №18;
 
І місце в обласному етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ - Пугач Ірина, учениця групи №27;
 
ІІ місце в обласному етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ - Фіщук Валентина, учениця групи №20;
 
І місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Фіщук Валентина, учениця групи №20;
 
ІІІ місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Нивчик Тетяна, учениця групи №27;
 
ІІІ місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Сидун Світлана, учениця групи №14;
 
.ІІ місце в обласному конкурсі юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні" - Синчук Євген, учень групи №21.
 
 
2013-2014 н.р.
 
ІІ місце в обласному етапі ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ - Ковч Наталія, учениця групи №13;
 
І місце в обласному етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ - Фіщук Валентина, учениця групи №20;
 
ІІІ місце в обласному етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ - Сидун Світлана, учениця групи №14;
 
ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії "Кухар" - Лебіч Катерина, учениця групи №2;
 
І місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії муляр - Абрамчук Сергій, учень групи №6;
 
ІІІ місце в обласній олімпіаді із професійно-теоретичної підготовки з професії штукатур - Назарук Георгій, учень групи №15;
 
ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "Маляр" - Давидюк Андрій, учень групи №4;
 
Диплом ІІ ступеня МОН України IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ - Сидун Світлана, учениця групи №14;
 
Диплом ІІІ ступеня МОН України IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ - Фіщук Валентина, учениця групи №20;
 
ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" - учнівська команда "Нон-стоп".
 
2012-2013 н.р.

І місце в ХХ обласній спартакіаді учнів ПТНЗ;

І місце в обласному конкурсі «Учень року ПТНЗ – 2012» (Корсак Андрій, учень №19).

Призові місця в олімпіадах із професійно-теоретичної підготовки:

ІІІ місце з професії кухар – Дейнека Олег, учень групи №21;

І місце з професії штукатур Макарчук Олександр, учень групи №24;

ІІІ місце з професії маляр – Хомук Дмитро, учень групи №15;

І місце з професії електрогазозварник – Цівун Іван, учень групи №8.

Перемоги на всеукраїнських конкурсах:

Диплом ІІІ ступеня МОН України ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ – Мельничук Юлія, учениця групи №23;

Диплом ІІІ ступеня МОН України ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ – Сидун Світлана, учениця групи №14.

Опитування
Фахівці з яких професій, на Вашу думку, найбільш затребувані на сучасному ринку праці?
Всього відповідей: 648
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
 
 
вул. Воля, 44, м. Камінь-Каширський Волинської області, 44500
Безкоштовний хостинг uCoz