Меню сайту
Це ми
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика
Форма входу
| Реєстрація | Вхід
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Погода
Майстри в/н
Майстри виробничого навчання будівельних професій

Балабаш Людмила Йосипівна (маляр, штукатур).

Васюхник Зінаїда Степанівна (маляр, штукатур).

Дмитрук Віталій Володимирович (маляр, штукатур).

Дмитрук Олександр Володимирович (маляр, штукатур).

Іванісік Галина Сергіївна, «майстер виробничого навчання І категорії» (маляр, штукатур).

Куницька Олена Адамівна, «майстер виробничого навчання І категорії» (муляр, штукатур).

Маковська Лідія Іванівна (муляр, штукатур).

Мисік Павло Васильович (муляр, штукатур).

Пилипчук Олександр Лукашович (муляр, штукатур).

Романюк Богдан Миколайович (будівництво та цивільна інженерія).

Сидорук Олександр Миколайович (муляр, штукатур).

Синчук Наталія Максимівна (маляр, штукатур).

Филинюк Тетяна Юхимівна (маляр, штукатур).

Хаймик Олена Володимирівна (маляр, штукатур).

Чурак Марія Федорівна, «майстер виробничого навчання І категорії» (маляр, штукатур).

Шумик Оксана Іванівна (маляр, штукатур).

Щепаняк Галина Анатоліївна (муляр, штукатур).

Майстри виробничого навчання з професій ресторанного господарства

Ващук Ірина Миколаївна (кухар, кондитер).

Ілюшик Іван Іванович (кухар).

Ілюшик Сергій Іванович (кухар).

Кухтей Надія Іванівна (кухар, кондитер).

Куцик Ганна Петрівна (кухар, кондитер).

Муравчук Галина Володимирівна (кухар, кондитер).

Федорук Світлана Олексіївна (кухар, кондитер).

Федчик Ірина Леонідівна (кухар, кондитер).

Фіщук Світлана Степанівна (кухар, кондитер).

Ходаковська Валентина Михайлівна (кухар).

Чирко Руслана Лукашівна (кухар, кондитер).

Майстри виробничого навчання інших галузей господарства

Балабаш Ігор Миколайович (оператор комп’ютерного набору).

Звонюк Оксана Миколаївна (оператор комп’ютерного набору).

Калиновський Володимир Олександрович (оператор з обробки інформації та програмного забезпечення).

Курчик Ірина Адамівна (оператор комп’ютерного набору).

Соловей Володимир Миколайович (електрогазозварник).

Стоцька Інна Петрівна (оператор комп’ютерного набору).

Тарарай Михайло Платонович (електрогазозварник).

 

Пошук по сайту
Корисні сайти

Соціальні мережі
Робота сайту
 
 

© ДПТНЗ "Камінь-Каширське вище професійне училище", 2013-2018

Безкоштовний хостинг uCoz